00370 52101288
email

Noteikumi un nosacījumi

Pasūtījuma veikšana

Jūs varat veikt pasūtījumu tiešsaistē. Jūsu personas dati tiks apstrādāti atbilstoši likumdošanas prasībām un to ietvaros mēs nodrošinām jūsu datu konfidencialitāti. Tāpat mēs pieņemam pasūtījumus pa tālruni +370 52101288. Mums būs nepieciešams jūsu vārds, uzvārds rēķina izrakstīšanai, kā arī pilna piegādes adrese un kontaktinformācija. 

  • Ražotājam ir tiesības mainīt cenas iepriekš par to nebrīdinot. Cenu maiņa nevar tikt attiecināta uz jau apstiprinātiem pasūtījumiem. 
  • Ražotāja garantija tiek nodrošināta visām koka detaļām 5 gadu ilgumā pret pelēšanu, logiem un durvīm ir 2 gadu garantija, logu un durvju aprīkojumam ir 1 gada garantija. Lai saņemtu ražotāja garantiju, būves salikšanas laikā strikti jāievēro instalācijas instrukcijas.

Datu aizsardzība

Eurovudas Datu aizsardzības politika ir izstrādāta paplašinot mūsu apņemšanos nodrošināt klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus apvienojumā ar klientu, piegādātāju un citu saistīto personu attiecību integritāti. Politikā ietvertas vadlīnijas privātpersonu un uzņēmumu datu iegūšanai, uzkrāšanai un izmantošanai. Tā tiek nepārtraukti uzlabota, lai atbilstu jaunākajām tehnoloģijām, biznesa praksei un visu iesaistīto personu vajadzībām.

Mūsu Datu aizsardzības politikā tiek izšķirti divi veidi privāto datu, kuriem tiek nodrošināti dažādi aizsardzības līmeņi: Personu identificējoša informācija, ieskaitot e-pasta adresi, norēķinu rekvizītus, darba attiecību statusu un mājas lapas apmeklētāju darbības ierakstus “Click Stream” pakalpojumā.

Šīs kategorijas apakšgrupa “Sensitīvie dati” tiek apstrādāti ar papildus drošības līdzekļiem. Par sensitīviem datiem tiek uzskatīti klienta konfidenciālā informācija, privātpersona telefona numuru, banku konti, nodokļu maksātāju un personas kodi, interviju piezīmes, CV u.c. Ja jūsu attiecību rezultātā ar Eurovudas tiek nodoti sensitīvi dati, mēs tos aizsargāsim ar vislielāko uzmanību. Sensitīvie dati netiek nodoti ārpus Eurovudas. Ja nepieciešams, tad izsakot šādu vēlmi, iespējams nodrošināt, ka jūsu sensitīvie dati nav pieejami arī Eurovudas iekšējā apritē. Eurovidas uzkrāj personu identificējošu informāciju un sensitīvus datus tikai tādā gadījumā, ja to izmantošanai ir leģitīma biznesa nepieciešamība.

Eurovudas privātuma politika ietver sekojošu:

Paziņošana: Mēs jūs informēsim par personu identificējošu datu uzkrāšanu un kādiem mērķiem tā tiks izmantota. Mums ir nepieciešams savākt un uzkrāt jūsu vārdu, adresi un citu pamata personu identificējošu informāciju, lai nodrošinātu jūsu pieprasītos pakalpojumus un veiktu norēķinus. 

Atteikšanās: Laiku pa laikam ar mums sazinās uzņēmumi un organizācijas, kuras piedāvā produktus vai pakalpojumus, kuri, pēc mūsu domām, varētu jūs interesēt. Mēs drīkstam dalīties ar personu identificējošu informāciju ar šiem uzņēmumiem, lai jums palīdzētu uzzināt par šādiem uzņēmumiem. Tomēr pirms dalīšanās ar informāciju, mēs vienmēr prasām jums atļauju dalīties ar personu identificējošu informāciju ar trešajām pusēm.

Drošība: Mēs pielietojam atbilstošus drošības risinājumus, lai nodrošinātu jūsu personu identificējošu datu drošību, integritāti un privātumu.

Pārbaude un labošana: Mēs cenšamies uzlabot savas darbības procedūras, lai pēc pieprasījuma sniegtu jums iespēju pārbaudīt un labot jūsu personu identificējošo informāciju. Šobrīd saņemot jūsu pieprasījumu, lai veiktu pārbaudi un labojumus, mums nepieciešams pārliecināties par jūsu personību.

Eurovidas nepārdod un nepārdos personas datus jebkādā formā, ieskaitot e-pastu sarakstus. Visi dati tiek izmantoti tikai uzņēmuma vajadzībām:

Eurovidas turpinās pārraudzīt Politikas implementāciju un atbilstību, lai tā atbilstu mūsdienu tehnoloģiju, likumdošanas un cerību prasībām visiem sadarbības partneriem. Lai būtu pārliecināti, ka mēs ievērojam Politiku, mēs periodiski un nejauši izvēlētos laikos veicam mūsu mājas lapu un citu sistēmu auditus. Eurovidas datu aizsardzības politika ir izstrādāta cienot mūsu darbinieku, kandidātu, piegādātāju un klientu privātuma vēlmes un izvēles. Mēs esam izstrādājuši procedūras, lai nodrošinātu, ka jūsu vēlmju ievērošanai ir veiktas atbilstošas darbības. Ja jums ir radušies kādi jautājumi vai komentāri par Eurovudas vai tās datu aizsardzības politiku, lūdzam sazināties ar mums. Ja jums ir radusies sūdzība par datu izmantošanu, jums ir tiesības piesaistīt informācijas komisāru, tomēr lūdzam vispirms, vēlams e-pastā   , informēt mūs par to, lai mēs varētu izskatīt šo jautājumu tieši ar jums.

 

UAB EUROVUDAS, reģ. nr. 126284815,  Kirtimų 59D, Viļņa, Lietuva

 

Kāpēc jāiegādājas tieši pie mums?

Viegla
montāža

5 gadu
garantija

Ekoloģisks
produkts

Bezmaksas
piegāde*

Uzticams
eksportētājs

Ražots
Eiropā