00370 52101288
email

Maksājuma nosacījumi

Pirkuma un piegādes noteikumi

 

SIA EUROVUDAS

Savanoriu prospekts 1, V stāvs

LT-03116, Viļņa

Тālrunis: 85 210 1288, 85 210 1289

Моbilais tālrunis: 8600 38528

Fakss: 85 275 7201

Uzņēmuma kods: 126284815

PVN maksātāja kods: LT262848113

 

Koka mājiņas pasūtīšana

Koka mājiņu var pasūtīt tiešsaistē. Mēs izmantojam drošu sistēmu, tāpēc Jūsu personiskā informācija ir aizsargāta.

Turklāt pasūtīt var arī pa tālruni, faksu vai elektronisko pastu. Nepieciešams norādīt savu kontakttālruni un elektroniskā pasta adresi pasūtījuma apstiprināšanai un piegādes detaļu saskaņošanai.

Nepieciešama 100% priekšapmaksa pirms preces nosūtīšanas no ražotāja noliktavas.

Pasūtot modificētas mājiņas vai mājiņas, kuru cena ir līdz 3000 EUR, nepieciešama 20% priekšapmaksa. Pasūtot lielākas mājiņas (kas sastāv no vairākām istabām), kuru cena pārsniedz 3000 EUR, vai individuāla pasūtījuma projektus, nepieciešama 50% priekšapmaksa.

Apmaksāt pasūtījumu var ar bankas pārskaitījumu.

Kad Jūs internetā, pa elektronisko pastu vai faksu esat veicis iepriekšēju pasūtījumu, Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu, kas Jums būs jāprecizē un/vai jāapstiprina.

Pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas ražotājam ir tiesības atcelt pasūtījumu šādu iemeslu dēļ:

·       ja mājiņas nav ražotāja rīcībā un tāds modelis vairs netiek ražots – šajā gadījumā izgatavotājs var piedāvāt alternatīvu modeli un ziņot par to pa elektronisko pastu vai tālruni. Jūs varat atteikties no piedāvātā alternatīvā modeļa, tad kopējā summa tiks atmaksāta.

·       nav saņemta preces apmaksa.

·       atrasta kļūda produkta aprakstā.

·       nevar piegādāt kravu Jūsu adresē.

·       ir papildu transporta izmaksas, bet nav saņemta papildu apmaksa no klienta.

·       ja nepareizi bijusi norādīta preces cena un ražotājs nevar pārdot produktu par norādīto cenu. Šajā gadījumā mēs Jūs informēsim par prece gala cenu. Jūs varēsiet pasūtīt produktu par apstiprināto cenu vai atcelt pirkumu. Pirkuma atcelšanas gadījumā ražotājs uzņemas pienākumu pilnīgi atmaksāt nomaksāto summu.

Piegāde un ražošanas termiņi

Bezmaksas piegāde bez izkraušanas Daugavpils robežās.

Ja piegādes adrese neietilpst šajā apgabalā, lūdzu mums ziņot – mēs centīsimies Jums piedāvāt iespējami pieņemamāko un ātrāko piegādes veidu (bez izkraušanas) par papildmaksu. Šajā gadījumā Jums būs nepieciešami 2 cilvēki, lai izkrautu preci.

Koka mājiņu ražošanas laiks ir 3–5 nedēļas (atkarībā no sezonas, ražošanas aizņemtības, mājiņas tipa, izmēra, sienu biezuma utt.). Lielu bungalo ražošanas laiks ir līdz 6–7 nedēļām sezonas laikā. Modificētu mājiņu vai individuāla pasūtījuma mājiņu ražošanas laiks tiks noteikts pasūtījuma apstiprināšanas laikā.

Aksesuāri tiek piegādāti bez maksas, ja tie tiek iegādāti kopā ar mājiņu. Ja aksesuāri tiek pasūtīti atsevišķi, piegāde tiks veikta par papildu maksu.

Tiesības atcelt pasūtījumu

Visi pasūtījumi, kas veikti internetā, pa elektronisko pastu vai tālruni, var tikt atcelti. Klients var atcelt pasūtījumu ne vēlāk kā 7 dienas pēc mājiņas piegādes. Pasūtījuma atcelšanas gadījumā klientam jāinformē ražotājs pa pastu vai faksu. Ja tiek atcelts modificētu vai individuāla projekta mājiņu pasūtījums, mums ir tiesības ieturēt 20–50% no iepriekš nomaksātās summas, atkarībā no mājiņas ražošanas stadijas pasūtījuma atcelšanas brīdī.

Ražotājs apņemas atmaksāt nomaksāto summu, atņemot transporta izmaksas, 30 dienu laikā pēc atcelšanas.

Atceltā pasūtījuma prece jāatdod klienta norādītajā adresē. Izgtavotājrūpnīca var pati organizēt preces nogādāšanu noliktavā, bet visas ar nogādāšanu saistītās izmaksas jāsedz klientam.

Preces atdošanas laikā pasūtītājam un izgatavotājam jāparaksta preces atdošanas akts.

Preces atdošana

Pircējam ir tiesības atdod atpakaļ ražotāja koka mājiņu 14 dienu laikā pēc piegādes.

Preces atdošanas laikā nepieciešams ievērot šādus noteikumus:

Pasūtītā mājiņa var tikt atdota tikai oriģinālā nebojātā iepakojumā un tādā pašā komplektācijā, kādā tā bija piegādes brīdī: nedrīkst būt nekādu defektu, jebkura veida izmaiņas var būt par iemeslu atpakaļ atdodamās preces nepieņemšanai.

Prece nedrīkst būt bojāta, jāsaglabā preces izskats (nebojātas etiķetes, nenoplēstas aizsargplēves utt.) (šis punkts netiek piemērots tad, ja tiek atdota atpakaļ nekvalitatīva prece).

Atdodot atpakaļ preci, nepieciešams uzrādīt pirkumu apstiprinošu dokumentu.

Pēc abu pušu vienošanās par preces atdošanu ražotājs apņemas atmaksāt klienta nomaksāto summu (atņemot transporta izmaksas, ja pats ražotājs organizē preces piegādi) 30 dienu laikā pēc preces atdošanas ražotājam.

Augstas kvalitātes bitumena dakstiņi var tikt atdoti tikai oriģinālajā iepakojumā, tad klients apņemas apmaksāt visas transporta izmaksas.

Kvalitatīvus logus un durvis atpakaļ atdot nevar.

Nekvalitatīvas preces atdošana

Visas pārdodamās koka mājiņas ir jaunas un atbilst produkta apraksta specifikācijai (ja nav norādīts citādi).

Ja piegādātā prece ir bojāta un salauztās detaļas ir redzamas piegādes laikā, klients var uzreiz atdot preci ražotājam, un viņam ir tiesības prasīt atmaksu.

Ja iepakojums ir bojāts vai klients saņēmis nekvalitatīvas detaļas, ražotājs var pieprasīt uzrādīt bojāto detaļu fotogrāfijas.

Bojāta prece/trūkstošas detaļas

Ja prece ir bojāta vai nepietiek detaļu, ražotājs apņemas piegādāt jaunas detaļas.

PVN

Visas cenas norādītas ar PVN.

Cenas norādītas eiro.

Ražotājam ir tiesības mainīt cenas produkcijai un tehnisko raksturojumu bez iepriekšēja brīdinājuma. Tas neattiecas uz apstiprinātiem pasūtījumiem.

Mājiņas salikšana un krāsošana neietilpst cenā.

Individuāla pasūtījuma mājiņas

Pasūtot nestandarta mājiņu, nepieciešams iemaksāt avansu 50% no pasūtījuma vērtības.

Ja klients atceļ pasūtījumu, viņam jāsedz visi ražotāja izdevumi, kas saistīti ar atceltā pasūtījuma ražošanu.

Individuāla pasūtījuma mājiņas ir tās, kuru apraksta nav interneta lapā, kā arī standarta mājiņas ar mainītiem izmēriem, sienu konfigurāciju utt.

Piezīmes

Lūdzu pievērst uzmanību tam, ka koksne ir dabisks produkts, tai var būt plaisas, zaru vietas, dēļi var būt nedaudz izliekti.

Koka mājiņas tiek piegādātas izjauktā veidā un rūpnīcas iepakojumā uz paletēm. Parasti pietiek ar diviem pieaugušajiem, lai saliktu plānu brusu koka mājiņu.

Pārdodamo mājiņu koksne nav krāsota un piesūcināta. Mājiņas jānokrāso/jāpiesūcina 14 dienu laikā pēc salikšanas.

Koka dārza mājiņas jumta konstrukcija ir viegla, tā ir piemērota bitumena dakstiņiem vai līdzvērtīga veida vieglam pārklājumam. Jumta vieglā konstrukcija nevar noturēt lielu sniega slodzi, maksimālā slodze ir 30kg/m2. Mēs vēlamies piebilst, ka slapjš sniegs var svērt ievērojami vairāk nekā sauss un pūkains. Šajā gadījumā nepieciešams periodiski attīrīt jumtu, lai konstrukcija neieliektos.

Pircējam pašam jāparūpējas par visiem nepieciešamajiem projektiem, būvatļaujām utt.

Personisko datu aizsardzība

Datu pārvaldītājs: SIA EUROVUDAS, uzņēmuma kods: LT262848113, adrese: Savanoriu pr. 1, Viļņa.

Kāpēc jāiegādājas tieši pie mums?

Viegla
montāža

5 gadu
garantija

Ekoloģisks
produkts

Bezmaksas
piegāde*

Uzticams
eksportētājs

Ražots
Eiropā