00370 52101288
email

Bieži uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda veida kokmateriāli tiek izmantoti?

Mēs savus namiņus ražojam no 34 mm, 44 mm, 68mm baļķiem un dubultā 44-50-44 mm biezuma koka. Pārsvarā mēs izmantojam priedi, tomēr iespējams, ka tā tiek izmantota kopā egli. Kokmateriāli ir žāvēti kaltē līdz 14-16% mitrumam. Netiek izmantots OSB. Sienām, jumtiem un grīdām var tikt izmantots savienoti koka dēļi. 

Vai koksne tiek krāsota/apstrādāta?

NĒ. Namiņi tiek piegādāti bez apstrādes vai krāsoti. Diemžēl, mēs nepiedāvājam krāsošanas pakalpojumu mūsu ražotnēs. Mēs iesakām veikt būves apstrādi/krāsošanu 14 dienu laikā pēc uzstādīšanas. Vienīgie materiāli, kas apstrādāti pret pelēšanu, ir pamatu balsti.

Kāda pamatne ir nepieciešama? 

Jūsu uzdevums ir sagatavot atbilstošu pamatni uzstādīšanas veikšanai. Namiņi ir jānovieto uz līdzenas virsmas (betona pamatnes). Kā pamati tiek izmantoti 47x47 mm bluķi. Ja vēlaties novietot namiņu uz pāļiem - lūdzam pirms pasūtījuma veikšanas informēt mūs par šo nodomu, lai mēs varētu pievienot komplektācijai augstākus balstus (par papildus maksu).

Man neizdodas atrast namiņu man vēlamajā izskatā vai izmērā - vai jūs izgatavojat tos arī pēc pasūtījuma?

Protams! Visi standarta modeļi var tikt mainīti. Tāpat mēs varam izstrādāt pilnībā individuāla dārza namiņu. Lūdzu, nosūtiet mums pieprasījumu un aptuvenu skici, mēs sagatavosim cenu piedāvājumu.

Cik ir garantijas termiņš un kādi ir garantijas nosacījumi?

Ražotāja garantija tiek nodrošināta visām koka detaļām 5 gadu ilgumā pret pelēšanu, logiem un durvīm ir 2 gadu garantija, logu un durvju aprīkojumam ir 1 gada garantija. Lai saņemtu ražotāja garantiju, būves salikšanas laikā strikti jāievēro instalācijas instrukcijas.

Vai namiņš var tikt aprīkots ar stikla logiem un durvīm pilnā augstumā, bez dekoratīvajām rūtīm?

Jā, visi namiņi var tikt aprīkoti ar pilnā stikla durvīm un logiem, lai iegūtu modernāku skatu. Standartā visi namiņi tiek aprīkoti ar logiem un durvīm ar dekoratīvajām rūtīm, ja vien pasūtījumā nav norādīts citādi.

Kādu jumta segumu es saņemšu savam namiņam?

Namiņa komplektā un cenā nav iekļauts jumta segums. Tie tiek piegādāti ar koka apakšklāju. Mēs piedāvājam piegādāt atsevišķi bitumena šindeļus par papildus samaksu. Diemžēl, mūsu piedāvātie bitumena šindeļi nav piemēroti jumtiem, kuru slīpums ir mazāks par 10 grādiem. Jāņem vērā, ka bitumena šindeļi neietilpst mūsu garantijā. Ja jūs pasūtat namiņu ar plakanu jumtu, mēs iesakām iegādāties kvalitatīvu jumta segumu pie vietējā jumtu segumu piegādātāja. 

Kāpēc jāiegādājas tieši pie mums?

Viegla
montāža

5 gadu
garantija

Ekoloģisks
produkts

Bezmaksas
piegāde*

Uzticams
eksportētājs

Ražots
Eiropā